top of page

Hizmetlerimiz

Peyzaj Ürünleri

Peyzaj Ürünleri

side-view-hands-holding-potting-soil_edited.jpg

Peyzaj Ürünleri

Kaya Hafriyat olarak Germiyan bölgesindeki işletmemiz de inşaat malzemeleri satışımızın yanı sıra bahçeniz ve bitkileriniz için doğal keçi gübresi ve dörtlü karışım toprak gibi bir çok ürün sizlere sunmaktayız.

Özel karışım topraklar kullanım alanlarına göre bitkinin ihtiyacı olan içerikleri barındıran topraklardır. Özellikle iç mekan bitkilerinde süper toprak, dış mekan bitkilerinde süper humus, fidan dikimleri ve bahçe bitkilerinde fidan dikim harcı, tohum çimlendirmede ve fide yetiştirmede super torf, çim bakımı ve ekiminde dörtlü karışım toprak, her türlü iç ve dış mekan bitkilerinin gelişimi için yanmış ve elenmiş keçi gübresi tercih edilmektedir.

Bahçe toprağı, içerisinde humus, doğal gübre, kil, kum, mil gibi içerikleri barından toprak çeşididir. Bahçede kullanılan toprağın doğal gübre ve humus yönünden zengin olması gerekir. Bu sebeple herhangi bir toprak bahçe toprağı olarak kullanılmaz. Parlak rengi ve zengin içeriğiyle bahçe toprağını denediğinizde asla vazgeçemeyeceksiniz.

Ayrıca bölgemizden çıkan yerli topraklar ile bahçenizin dolgusu için ihtiyacınız olabilecek. Dolgu topraklarımız ve sebze veya meyve yetiştirmek için oldukça elverişli olan elediğimiz yerli topraklarımızı da bulabilirsiniz.

bottom of page